Середа, 26.01.2022, 17:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Херсонський професійний ліцей харчової промисловості

Меню сайту
Сайт живе
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Національно та військово-патріотичне виховання

 

31.01.2019р. у Херсонському професійному ліцеї харчової промисловості відбулася зустріч представників громадської організації "Херсонська Січ" Буйбарова С.С.- заступника командира по роботі з молоддю і Гавриленко В.В. - заступника командира по взаємодії з водною поліцією. На заході учні ліцею і вихованці гуртка "Рятівник"(керівник Щербина А.В.) мали змогу ознайомитися з різними видами зброї, правилами поведінки з незнайомими предметами  (вибухівками, мінами, гранатами) та сучасним обладнанням воїнів ООС ЗСУ.

     

     

  "ХТО, ЯК НЕ МИ"

27 червня 2018 року, випускний 815 групи у ХПЛХП. З 2015 року по 27.06.2018, учбовий процес, виробниче навчання, практика, а проміж з навчанням, волонтерська діяльність (допомога підшефним військовим підрозділам, ветеранам другої світової війни, дітям сиротам, сім'ям загинувших воїнам під час АТО), здобуття іміджу ліцея у спорті, художньо естетичному напрямку, роботі гуртка військово-патріотичного виховання ліцея "Ніхто крім нас" та волонтерського загону ліцея "Милосердя". Це все вони, особовий склад 815 групи, Ромки, Діанки, Ілонки, Катерини, Ангеліни, Полінки..., всього 25 учнів, бійців 815 групи, групи з посиленою військовою та фізичною підготовкою, групи швидкого реагування, протягом 3 років навчання у ХПЛХП. Вони залишають стіни ліцею; Патріотами, Спеціалістами у здобутій професії. Вони перспективні, креативні, самокритичні. Майбутні Президенти, Прем'єр міністри, Мери міст, Голови адміністрацій, а найголовніше вони Українці, сучасне обличчя нашої держави.

Шановні майстри виробничого навчання 815 групи, Людмила Іванівна, Валентина Олександрівн та Світланп Юрьєвна, Честь і Хвала Вам за виховання дітей! З повагою, викладач предмету "Захист Вітчизни" Царюченко В.І.

    

  

   

 

 НАРЕШТI НАШ 17 ОМПБ ВДОМА!

6 червня 2018 року у всіх учнів ХПЛХП, які уже два роки допомагають бійцям 17 батальйону 57 бригади, свято - зустріч на Херсонській землі. Наша бригада та батальон вийшли на ротацію. На превеликий жаль не всі... Ми завжди будемо пам'ятати і шанувати пам'ять про загиблих воїнів, ніколи не забудемо і не пробачимо тих, хто приніс смерть в наші сім'ї, в наш дім Україну. Але сьогодні радість переповнює наші серця. Дорогі наші Хрещені! Ви знову вдома. Херсонці і ми, Ваші хресники, учні ХПЛХП щасливі зустрiчати своїх героїв. Колектив лiцею і на фронті і на ротацiї поряд з Вами. Сподiваємось, що земля Херсонщини дiйсно стане Вашим другим домом. З поверненням рiднi! I, як завжди чекаємо Вас до нас у гостi.

       

   

 З ПОЧУТТЯ ВДЯЧНОСТI.

23 травня 2018 року з почуття вдячності до творчих колективiв учнiв нашого лiцею, які є представниками гуртка вiйськово-патрiотичного виховання "Нiхто крiм нас", волонтерського загону "Милосердя", спортивного клубу "Адреналiн" та вокально-хореографiчного гуртка "Сонячні переясла", які за патріотизм, за постійну допомогу військовослужбовцям, за значні досягнення у спорті та художньо-естетичного напрямку, центром допомоги учасникам АТО при ХОДА, координатор Наталiя Возаловська за пiдтримки представникiв обласної влади, директора департаменту транспорту ХОДА Валерія Соценко-організація транспорту, голові ГО "Українська Єдність", координатору ЦДУАТО Ігоря Кравця-фінансова пiдтримка та заступника голови ОДА Олександра Адамчик-організацiя, харчування, органiзували для наших учнiв поїздку до заповiдника "Асканiя Нова. Сказати, що всі задоволені, це нічого не сказати. Всі просто щасливі. Ми щиро дякуємо їм за це!!!

   

   

 ГОСТЯМ ЗАВЖДИ РАДI!

Вже стало доброю традицiєю у лiцеї зустрiчати гостей з числа вiйськовослужбовцiв. Ось і 22 травня 2018 року вiдбулась чергова зустрiч учнiв нашого лiцею з представником регiонального центру комплектування прикордонних вiйськ України Александровською Анжелою Володимирiвною, яка розповiла дiвчатам 817 групи про проходження служби в прикордонних вiйськах та вiдповiла на численні запитання дiвчат. А на згадку про зустрiч, дiвчата 817 групи передали до музею Азово-Чорноморського регiонального управлiння прикордонних вiйськ подарунки, які власноруч були зроблені учнями з 3 групи, гурткiвцями вiйськово-патрiотичного гуртка лiцею" Нiхто крiм нас" Осiповою Марiею та Григор'евим Евгеном. В свою чергу для поповнення матерiалу экспозицiї "На захисті рубежiв Украiни", яка iснує в музеi лiцею, вiд iмені командування регiонального управлiння, Лариса Володимирiвна передала атрибутику прикордонних вiйськ України.

   

 

 МИ ВДЯЧНI ВАМ ЛIЦЕЇСТИ!

Сьогоднi, 22 травня 2018 року учні нашого лiцею отримали пiдтвердженя вiд колективу Спілки учасникiв АТО Мелiтополя, Спiлки волонтерiв та ветеранiв АТО "Небайдужi", що пам'ятна табличка (матерiали вiдображено в публiкацii "ДЯКУЕМО ЗА МУЖНIСТЬ РОМАН!") встановлена на островi Хортиця 20 травня 2018 року.
Шановна Оксана Василiвна та учнi Херсонського професiйного лiцея харчової промисловостi, сьогодні 20 травня 2018 року з побратимами, спiлка волонтерiв та ветеранiв АТО "Небайдужi" м.Мелiтополь побували на о. Хортиці - зайшли провідали дубочки, які висаджували 21 квітня в рамках акції "Висади дуб - відроди Хортицю". 
Ми висаджували дуби в честь загиблих воїнів Набєгова Романа - бійця батальйону "Миротворець", який загинув в Іловайську табличку з його даними ми встановили та Майбороди Володимира - бійця батальйону "Донбас" - 24 бригади, який загинув 8 квітня 2018 року.

Дуже приємно було бачити, що дубочки прийнялися та будуть рости!!!! З повагою до Вас, Оксана Василiвна та зі словами вдячності до лiцеїстiв, голова спiлки волонтерiв та ветеранiв АТО "Небайдужi" м. Мелiтополь, Володимир Мiнко.

   

 "ДЯКУЄМО ЗА МУЖНIСТЬ РОМАН!"

       Протягом 7-10 травня 2018 року представники вiйськово-патрiотичного гуртка лiцея "Нiхто крiм нас", хлопці з 3 групи у складі: Григорьева Евгена, Тищенко Евгена та Небескул Данила, розробили та виготовили пам'ятну табличку на прохання Набеговой Оксани Васильiвни, мами Набєгова Романа Валерійовича – молодшого лейтенанта міліції, старшого інспектора, розвідника-кулеметника, добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець». Роман Загинув 29 серпня 2014 року при виході з оточення під Іловайськом (с. Горбатенко на Донеччині). Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Ця табличка буде встановлена 20 травня на острові Хортиця, бiля молодого саджинця дуба. 21 квітня на острові Хортиця відбулась церемонія висадження дубів та встановлення пам'ятного знаку на честь загиблих Героїв АТО. Дуби були люб'язно подаровані литовськими патріотами в рамках співпраці з нашими друзями з "Національного Корпусу", що є яскравим прикладом міцної українсько-литовської дружби. Загалом було висаджено 2100 дубів, які з часом утворять справжній культурно-природничий комплекс. Дубовий гай як символ пам'яті про Героїв, що пройде крізь сторіччя.  Протягом дня на Хортиці діяла дитяча зона, польова кухня та був ярмарок народних майстрів. Бандуристи і кобзарі виконували стародавні пісні й думи, а козаки влаштовували для відвідувачів заходу показові виступи на конях та зі зброєю. Завершився день відкриттям Хрестомеча – пам’ятного знаку українським воїнам, що віддали життя за волю України.

      

   

    

 

Для учнiв нашого лiцею Роман Набєгов – це приклад мужності, незламності та сили характеру. Віремо, що на його героїчних вчинках виховають не одне покоління учнiв нашого лiцею,впевнених, свідомих, хоробрих та вірних своїм переконанням громадян нашої країни!НА ЗАХИСТI РУБЕЖIВ УКРАIНИ!

         У літню спеку, під проливним дощем і в зимові морози прикордонники захищають зовнішні рубежі країни від зазіхань можливого ворога та організованої злочинності. Саме вони запобігають потраплянню в Україну контрабанди, протистоять незаконній міграції, першими зустрічають іноземних гостей. З нагоди 100-річчя створення Прикордонної служби України. Президент України Петро Порошенко змінив дату святкування Дня прикордонника в Україні.
        Від квітня 2018 року дату встановлено на 30 квітня. День присвячений подіям кінця квітня 1918 року, коли слов'янська група окремої запорізької дивізії армії УНР під командуванням полковника Володимира Сікевича, звільнивши велику частину Донбасу, вийшла на міжнародно визнаний кордон УНР з Російською Радянською Республікою і Донською республікою. Про це розповiла 4 травня 2018 року пiд час зустрiчі з учнями ліцея представник регiонального центру комплектування прикордонних вiйськ України Александровська Анжела Володимирiвна.

   В День визволення Херсона учні ліцею зустрілись з 17 батальйоном

       13 березня, в день визволення Херсона учні вiйськово-патрiотичного гуртка лiцею "Нiхто, крiм нас" зустрiлися з особовим складом нашого пiдшефного 17 батальйону. Особовий склад нашого батальйону у складi 57-I бойової бригади прийшли вшанувати пам'ять загиблих визволителів, а також прийшли воїни 57-ї бойової бригади, які нині захищають Україну. Наш підшефний 17-й батальйон останнім виходив із зони АТО. Військові привезли з собою і бойові машини, не парадні, не свіжепофарбовані, дійсно бойові, зі слідами попадань. Як учні люблять свій 17-й батальйон свiдчать подарунки, які напередоднi зустрiчі пiдготували гурткiвцi, і пiсля урочистого заходу подарували кожному бiйцю зі словами:« Хлопцi, ми дякуємо, що ви в нас є! Нарешті ми Вас діждалися! Дякуємо Вам за мужнiсть! Хлопцi та командування Бата запросили гурткiвцiв найближчим часом вiдвiдати батальйон, де вже за встановленною традицiєю учні лiцею виступають з концертом, а хлопці показують бойову технiку, зброю, проводять з учнями учбові стрiльби, а пiсля всього годують смачним солдатским борщем та кашею в польових умовах.

     

 

 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав 

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, яку продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України. 

На День вшанування пам'яті учасникiв бойових дiй, який вiдзначають в Україні зі словами: « Ми пам'ятаємо!». Саме з такими словами звернулася учениця 816 групи, член вiйськово-патрiотичного гуртка лiцею "Нiхто, крiм нас" Iнна Пономаренко та передала подарунок пiд назвою "Миротворець", який власноруч виготовили гурткiвцi  iнспектору вiддiлу кадрiв лiцею, Буровiй Зiнаiді Афанасiвні для її сина вiйськового льотчика, полковника авiацiї Болдирева Володимира, за спиною якого виконання завдань пiд час миротворчої мiсiї в Ліберiї, Конго та бойове прикриття нашiх вiйськ в зоні АТО на Сході України і евакуацiя поранених вiйськовослужбовцiв Збройних Сил України.

 Учні підтримали артилеристів у зоні АТО зворушливими листами та малюнками

     Важко збагнути, подумати, що молоде покоління є свідком часів, коли буде литись кров наших побратимів, наших друзів, сусідів.

     Воїнам-захисникам сьогодні важко, а ще важче, коли починає допікати холод, адже вони ще не готові до зими та лютих морозів. Тому ми вирішили подарувати нашим солдатам краплинку «тепла». Учні нашого ліцею з великою любов’ю, зі словами подяки написали листи підшефним хлопцям-артилеристам, а також підготували малюнки, в яких намалювали оберіг-калину, символ безсмертя українського народу, а також мирне небо, мир та спокій у домівках, якого так зараз бракує нашій країні.

      09.02.2018 року на зв'язок з лiцеєм вийшли наші пiдшефнi хлопці- артилеристи, які отримали листи та малюнки вiд учнiв лiцею. Водночас, учасники бойових дій передали учням ліцею слова подяки, і зауважили, що кожен лист ліцеїстів зігрів їхнє серце та душу, але так як хлопців дуже багато, то на усіх бажаючих листів та малюнків не вистачило і хлопці-артилеристи просять учнів ще писати, підтримувати їх бойовий дух. Найближчим часом ліцеїсти готують нові листи та малюнки, які невдовзі отримають наші хлопці-артилеристи.  

 

         

   
Своїх не забуваємо, так кажуть учні нашого лiцею і кожного мiсяця пишуть листи і збирають необхiдну допомогу нашим вiйськовослужбовцям, котрі зараз знаходяться у зоні бойових дiй на сході України. Ось і сьогодні 2 лютого 2018 року учнями лiцею були написані листи та пiдготовлені малюнки для одного з наших вiйськових пiдроздiлiв, батареї артилеристiв та за допомогою пiдшефної лiцея Оксани Василiвни Набегової, матері вiйськовослужбовця Романа Набегова, який загинув пiд Iловайськом, листи та малюнки були вiдправлені нашим бiйцям артилеристам. Та вже пiсля вiдправки у учнiв знову закипiла робота з пiдготовки необхiдної допомоги у вигляді маскувальних сiток та мiшкiв для укрiплень нашому пiдшефному пiдроздiлу морської пiхоти. I учням треба встигнути в найкороткий час, так як вiдправка призначена на 10 лютого. I треба встигнути, бо морпiхи чекають. А одне з гасел учнiв лiцея - МИ СВОЇХ НЕ КИДАЄМО!

        27 грудня 2017 року, на запрошення пiдшефноі лiцею Набегової Оксани Василiвни учні нашого лiцею були присутні на знаковiй подiї в школі №50,  де відбулось перше в Херсоні урочисте перейменування навчального закладу на честь Героя України, цвіту української нації із тих, що стали учасниками Іловайського котла україно-російської війни під назвою АТО - Романа Набєгова.
    На урочистому заході були присутнi мама Романа, Оксана Василiвна, шановні керiвники пошукової групи мiсiї "Евакуацiя 200", представники органiв обласної та мiсцевої влади, народнi депутати Украiни, учасники бойових дій, патріоти України, усі, хто знав Романа, усі, хто шанує подвиг Захисника. Пiсля урочистої частини заходу, учні лiцею мали можливiсть вiдвiдати виставку "Блокпост Пам'ятi", яка була органiзована керiвником проекту Павлом Нетесовим і привезена з м.Києва. По закiнченню заходiв учні лiцею подарували керiвнику проекту "Блокпост Пам'яті" Павлу Нетесову пам'ятні подарунки та вручили подяку вiд адмiнiстрацiї лiцею всьому колективу пошукової групи мiсiї "Евакуацiя 200" з яким колектив нашого лiцею спiвпрацюе вже 2 роки. В свою чергу, Павло Нестеров на згадку про зустрiч передав лiцею особливий шеврон їхньої пошукової групи.

           18 грудня 2017 року пiд час  роботи гуртка вiйськово-патрiотичного виховання учнiвської молоді лiцею "Нiхто,  крiм нас", учнi -гурткiвці розпочали виготовляти великі горiлки, які так необхiдні нашим пiдшефним вiйськовим пiдроздiлам, котрі зараз знаходяться на самому передовому рубежі, на сході України в зоні АТО. Це тiльки мала частина з великого подарунку бiйцям до Новорiчних свят.

                З початком зимового перiоду, пiд час занять в гуртку вiйськово-патрiотичного виховання учнiвської молоді лiцею "Нiхто, крiм нас", учні гурткiвці виробляють кишенькові горiлки та кошки, які так необхiдні нашим вiйськовим на сході Украiни. Перша партiя була вiдправлена бiйцям пiдшефного  лiцею 17 ОМПБ на передодні Дня Збройних Сил Украiни 6 грудня

           8 грудня 2017 року в гості до лiцею завiтав колишнiй випускник лiцею Сергiй Максимович, участник АТО з 2014 року. Пiд час зустрiчі  з учнями лiцею Сергiй розповiв про свою службу і останні подiї в зонi АТО, а учні лiцею привітали Сергiя з минулим святом - Днем Збройних Сил України, яке вiдзначають 6 грудня та на передодні свята Дня Сухопутних Вiйськ Украiни, яке вiдзначатимуть 12 грудня. Учні подарували Сергiю подарунок -  оберiг у вигляді Янгола охоронця та передали маленькі жовто-блакитні стрiчки для бiйцiв пiдроздiлу, де служить Сергiй. В свою чергу, Сергій Миколайович на згадку про зустрiч передав до музею лiцею шеврон, пам'ятну вiдзнаку та фото їхнього вiйськового пiдроздiлу.

            

     7 грудня 2017 року колектив лiцею отримав фото - звiт вiд особового складу 17 ОМПБат про те, що подарунки, які учні пiдготували бiйцям пiд час проведення в лiцеї акцiї "Готуємо бiйцiв до зими" особовий склад отримав вчасно і саме напередодні свята Дня Захисника України, яке вiдзначають 6 грудня кожного року.       01.12.2017 року у лiцеї завершився перший етап Акцiї "Готуємо бiйцiв до зими". Пiд час проведення першого етапу було зiбрано теплі речі, лiки вiд застуди,  харчi  та ще багато iншого, що необхiдно нашим захисникам на сходi України.

  

   

 

  25-27 жовтня 2017 року учні військово-патріотичного гуртка "Нiхто, крiм нас" надали активну допомогу в проведенні вiдкритого Кубку Херсонської області з вiйськово-спортивних багатоборств у роздiлі "Бойове двоборство", присвяченому пам'яті бiйця батальйону "Херсон", а саме Павлу Мазуру. Гурткiвцями було виготовлено 100 пам'ятних подарункiв для учасникiв змагань.    20 жовтня 2017 року в лiцеі вiдбулась зустрiч учнiв лiцею з випускником лiцею 2014 року Леонтьєвим Iгорем, учасником АТО, кiборгом.

 17 жовтня 2017 року в лiцеї пройшли демонстрацiйно-показові заняття з теми "Вибухонебезпечні прилади та матерiали. Обминай, Помiчай, Повiдомляй!"  Заняття проводили учасники АТО Iгор Кравець та Олександр Бондаренко.  З 2 по 13 жовтня в лiцеї пройшла Акцiя "Подаруй бiйцю свято", приурочена до Дня Захисника України. Під час акції було написано вітальні листи бiйцям та зiбрано понад 50 кг домашнього консервування, солодощiв, а також необхiдного обладнання.  З 1 жовтня в лiцеї розпочалася Акцiя "Готуємо бiйцiв до зими", пiд час якої учні плетуть маскувальнi сiтки, збирають теплi речi,  лiки вiд застуди та продукти харчування.

     

     

  3 жовтня 2017 року Акцiя пам'ятi "Небесне вiйсько 17 ОМПБ. Ми пам'ятаемо Вас хлопці!"

   28 вересня 2017 року ученицею лiцею, а саме Ольгою Маковецькою було передано до ГО "Оберiг" роботу по вшануванню пам'яті 16 вiйськових херсонцiв, якi загинули пiд Іловайськом у 2014 році.

   28 вересня 2017 року творчою групою учнiв вiйськово-патрiотичного гуртка лiцею "Нiхто, крiм нас" було закiнчено оформлення двох експозицiй в музеї ліцею, які присвячені пiдшефному лiцея 17 ОМПБ та Роману Набегову.

 

 

 27 вересня 2017 року до Херсонського обласного центру допомоги учасникам АТО при ХОДА було передано роботу "Ми пам'ятаємо Вас, хлопцi"

  

 25 вересня 2017 року  учні лiцею зустрiлися з випускником лiцею Байбус Ярославом учасником АТО з 2014 року.

   22 вересня 2017 року учні вiйськово-патрiотичного гуртка лiцею "Нiхто, крiм нас" та волонтерського загону "Милосердя" сплели понад 40 фенiчек для майбутнiх захисникiв України, яких призвали на строкову службу і передали до Херсонського обласного центру допомоги вiйськовим, який звернувся з проханням до ліцею в наданні допомоги з плетiння оберегiв для хлопцiв з Херсона.

 
18 вересня 2017 року  учнї лiцею передали допомогу вiйськовим медикам 59 ОМПБригади.

 З початком нового навчального року  учні лiцею продовжують вивчати курс з медико-санiтарної пiдготовки за європейським протоколом. Пiсля вивчення вищезазначеного курсу учні матимуть можливiсть отримати мiжнародний сертифiкат спецiалiста по наданню першої медичної допомоги.

   
14 вересня 2017 року учні вiйськово-патріотичного гуртка лiцею "Нiхто, крiм нас", надали допомогу пiдшефним лiцею Херсонському обласному дому для дiтей сирiт з вадами ЦНС в облаштуванні блоку прання для дiтей.

   

 

Вхід на сайт
Ми в мережі
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисна інформація
Пошук

Copyright MyCorp © 2022
uCoz