Неділя, 18.08.2019, 15:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Херсонський професійний ліцей харчової промисловості

Меню сайту
Сайт живе
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педагогічний колектив

          

Щербина

Аліса Анатоліївна

В.о. директора, викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії

Сич

Оксана Миколаївна

методист, викладач географії, спеціаліст вищої категорії

 

 

 

Калініченко
Наталя В'ячеславовна

Заступник директора з виховної роботи, спеціаліст  першої категорії

Кучів

Ірина В’ячеславівна

старший майстер в/н, викладач  бухгалтерського обліку, спеціаліст другої категорії

Хільченко
Алла Олексіївна

керівник фізичного виховання, спеціаліст першої категорії

Зінченко
Олена Володимирівна

практичний психолог першої категорії, викладач предмету захисти себе від ВІЛ

Марухнич

Олена Валентинівна

 викладач математики, спеціаліст  першої категорії

 

Базиченко
Вікторія Вікторівна

викладач англійської, української мов та літератури, спеціаліст

Павліха
Володимир Степанович

викладач предмету фізика, спеціаліст вищої категорії

Мамчур
Юлія Тимофіївна

соціальний педагог, спеціаліст

Патерук
Тетяна Миколаївна

викладач інформатики та інформаційних технологій, спеціаліст вищої категорії

 

Бєля
Оксана Вікторівна

викладач предмету спец.технологія, спеціаліст другої категорії

Пузняк
Антоніна Іванівна

інженер - електронік, викладач предмету комп’ютерні системи та мережі, спеціаліст другої категорії

Челяк
Оксана Володимирівна

викладач предметів історія України, всесвітня історія, основи правових знань, спеціаліст першої категорії

Четвергова
Катерина Миколаївна

майстер виробничого навчання

 

 

Кузнєцова
Тетяна Анатоліївна

майстер виробничого навчання, викладач предмету спеціальна технологія,
спеціаліст першої категорії

Кузнєцова
Олена Валеріївна

майстер виробничого навчання, викладач предмету спеціальна технологія, спеціаліст

Васєчкіна
Лариса Костянтинівна

майстер виробничого навчання, викладач предмету устаткування хлібопекарського виробництва, спеціаліст

Гостінцева
Тетяна Олександрівна

майстер виробничого навчання, викладач предмету технологія розмалювання по дереву,
спеціаліст першої категорії

Дремлюк
Людмила Іванівна

майстер виробничого навчання,  викладач предмету устаткування, спеціаліст першої категорії

Живиця
Валентина Олександрівна

майстер виробничого навчання, викладач предмету охорона праці, спеціаліст першої категорії

 

Шаповалова
Світлана Георгіївна

майстер виробничого навчання, викладач предмету основи мікробіології, санітарії та гігієни, спеціаліст першої категорії

Матвійчук
Світлана Юріївна

майстер виробничого навчання, викладач предмету техніка лабороторно-практичних робіт, спеціаліст

Черната
Лариса Володимирівна

майстер виробничого навчання, викладач предмету контроль якості сировини, напівфабрикатспеціаліст першої категорії

Бондар
Галина Вікторівна

бібліотекар

Каюк
Ірина Віталііївна

викладач предметів спецтехнологія, матеріалознавство, спеціаліст

 
     

 

 

 

 

           

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Корисна інформація

Copyright MyCorp © 2019
uCoz