Вівторок, 27.07.2021, 04:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Херсонський професійний ліцей харчової промисловості

Меню сайту
Сайт живе
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Позаурочна робота

"НЕСКОРЕНІ "ХЕРСОНСЬКИЙ ВІДЛІК РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ 2014-2018 р.р.

ЧОТИРИ РОКИ ВТРАТ.

Протягом червня місяця, перед тим, як піти на літні канікули, творчий колектив учнів ХПЛХП, до складу якого війшли представники ліцея з гуртка військово-патріотичного виховання "Ніхто крім нас", волонтерського загону "Милосердя", учнівського самоврядування "Ліцейська країна" розробили та виготовили 12-ти картину експозицію яка являє собою стіну пам'яті під назвою "НЕСКОРЕНІ" Херсонський відлік російсько-української війни 2014-2018р.р. Чотири роки втрат. Дана картина експозиція за підтримки Цетру допомоги учасникам АТО при ХОДА та КП "Оберіг" буде виставлена в липні місяці в залі засідання Обласної ради ХОДА, а вже 28 та 29 серпня 2018 року, вона буде виставлена у Києві на Михайлівській площі. І буде представляти собою, маленькій ланцюжок у великій Всеукраїнскій Акції "БЛОК ПОСТ ПАМ'ЯТІ УКРАЇНИ". Яка приурочена до четвертої річниці Іловайської трагедії 2014 року. Після Київа, картина експозиція знайде своє почесне місце у музеї "У ПАМ'ЯТІ НЕМАЄ ЧАСУ" нашого ліцею. Це єдина на Херсонщині картина експозиція. Багато громадських і ветеранських організацій та закладів культурного та бібліотечного фонду як області так і нашого міста, виявили бажання, щоб ця картина експозиція знаходилась у їх офісах та виставкових залах, але за рішенням учнівського самоврядування ліцея та безпосередньо учнів ліцею, які створили цю експозицію, вона залишиться у стінах ХПЛХП. А всім учням хто приєднався до створення даної експозиції, низький уклін та слова вдячності від родин загинувших нашіх хлопців та їх побратимів.

        

     

      

       57 ОМПБр ОТРИМАЄ ІМ'Я КОСТЯ ГОРДІЕНКО.

5 червня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом із своїм заступником Вадимом Чабаном взяв участь у проведенні урочистих заходів з нагоди зустрічі особового складу військовослужбовців 57-ої окремої мотопіхотної бригади після виконання бойових завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил на сході України. Передислокування 57-ї ОМПБр стало можливо завдяки злагодженій співпраці Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради.
Розташування 57 окремої мотопіхотної бригади на території області забезпечить захист південних рубежів держави та дасть змогу додатково отримати біля 600 млн грн товарообігу та біля 90 млн грн податків.
«Наша робота щодо визначення постійного пункту дислокації 57 бригади з 2016 року нарешті завершилася. Визначене місце має стати для вас другою домівкою, а ми разом будемо дбати про ваш побут, вирішувати соціальні питання», - звернувся до присутніх Андрій Гордєєв.
Крім того, очільник Херсонщини Андрій Гордєєв оголосив: «Спільно з вашим військовим командуванням ми будемо клопотати перед Верховним Головнокомандуючим, Президентом України щодо присвоєння вам імені Костя Гордієнка. Адже він - той гетьман та козак, який на схилах Дніпра будував Кам’янську січ, захищав наші кордони і мріяв про вільну демократичну державу Україну». З нагоди такої визначної події, як присвоєння 57 ОМПБр ім'я кошового атамана Запорізьського війська Костя Гордіенко, за ініціативою творчих колективів учнів гуртка військово-патріотичного виховання "Ніхто крім нас" та волонтерського загону ліцея "Милосердя" 7-8 червня було розроблено та виготовлено пам'ятні подарунки до цієї знакової події 57 ОМПБр та нашого підшефного 17 ОМПБ, який входить до складу бригади.
Тож чекаємо цього урочистого дня щоб передати подарунки та висловити слова подяки за мужність і героїзм нашим захисникам.     

          

    

 

 КОЛИ ДЕСАНТ ТIЛЬКИ ВЗЛIТАЄ-ПРИКОРДОННИКИ ВЕДУТЬ БIЙ!

4 роки тому, в ніч з 1 на 2 червня 2014 року рашисти напали на луганський прикордонний загін. Протистояння тривало до 4 червня. Під час обстрілів рашисти ховались за цивільними будівлями, а для зміни позицій використовували дітей як живі щити.
#StopTerroRussia. Вівчарка захищала до останього і її не пожаліли. Тому на згадку про цю трагiчну подiю для сучасної молодi та вшануванню пам'яті загинувшим прикордоникам України з початку АТО, представниками вiйськово-патрiотичного гуртка лiцею "Нiхто крiм нас", дiвчатами з 817 групи у складi Гечман Юлiї, Кургузової Катерини та Зварич Ольги на протязі двох тижнiв з 21 травня по 1 червня 2018 року за власною iнiцiативою, розробили та виготовили пам'ятну експозицiю "Коли десант взлiтає-Прикордонники ведуть бiй". Кожна з дiвчат виготовили свiй окремий елемент, які потiм були з'єднані в одну цiлу експозицiю. Дякуємо Вам дiвчата за вагомий внесок в створенні пам'ятноі експозицiї "Нескоренi"  Херсонський вiдлiк росiйсько-українська вiйна 2014 рiк.

    

   

 17 травня відбулося відкриття  міжнародного театрального фестивалю «МЕЛЬПОМЕНА ТАВРІЇ»     

  «МЕЛЬПОМЕНА ТАВРІЇ» - це щорічний міжнародний фестиваль який проходить  з 1999 року. Окрім виставок, в програмі фестивалю були майстер-класи, презентації та читання п'єси. Відкриття фестивалю ознаменувалось карнавальною ходою, яка пройшла центральними вулицями нашого міста і завершилося саме на театральній площі, де відбувся святковий концерт.

    У відкритті  фестивалю активну учать прийняли учні нашого ліцею: Матіос Лілія, Маковецька Ольга,  Козак Віра,  Овсянікова Анастасія, Козаченко Вікторія,  Прийма Діана,  Матіос Ллія,  Анафасієвська Карина,  Кравченко Аліна,  Онищенко Ірина.

   

     

 НАШI ВIТАННЯ КУЛЬТАРМІЙЦЯМ ОЛЕШКIВСЬКОГО ЦКД .

25 травня 2018 року представник гуртка вiйськово-патрiотичного виховання учнiвської молоді лiцею "Нiхто крiм нас", учениця 3 групи Олена Чепок передала координатору Центра допомоги учасникам АТО при ХОДА Возаловськiй Натальї Анатолiїiвні три авторькі роботи, які було власноруч зроблено самою Оленою та Марiею Осiповою. За допомогою представникiв Центру допомоги учасникам АТО при ХОДА. Возаловською Наталiєю Анатолiєвною та головою ГО ветеранiв АТО "Українська Еднiсть" м.Херсон, Кравець Iгор Анатольевичем будуть передані вiд нашого лiцея, творчому колективу культармійців Олешківського ЦКД з нагоди першої рiчниці колективу у яких є і талант, і патріотизм, і сміливість.
Вони завжди швидкі на підйом. 
Вони улюбленці наших бійців, котрі захищають Україну!
З річницею вас, дорогі наші культармійці!!!! Ми завжди з Вами!
Нехай вам щастить в усіх починаннях, хай вас завжди супроводжує натхнення, щирі оплески, любов глядачів!

     

    

 1939/1945 НIКОЛИ ЗНОВУ

Пiд таким гаслом, дiвчатами та хлопцями гурткiвцями вiйськово-патрiотичного гуртка лiцея "Нiхто крiм нас", у складi: Козаченко Вiкторiї, Овсянiкової Анастасiї, Небескул Данило, Тищенко Евгена протягом з 2 по 4 травня 2018 року було розроблено та виготовлено комплект з двух плакатiв "МИ ПАМ'ЯТАЕМО ТВIЙ ПОДВИГ СОЛДАТ!", "ДРУГА СВIТОВА ВIЙНА I ДОЛЯ НАРОДУ УКРАIНИ", п'ять сувенiрних поробок, бiльш нiж сорока пам'ятних знакiв "1939/1945 НIКОЛИ ЗНОВУ" та двадцать стрiчок, приурочені до вiдзначення 8–9 травня. Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні пам'ятаємо про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увiчнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

   "СОНЯЧНI ПЕРЕЯСЛА" пiд такою назвою протягом с 2015 по 2018 рiк у лiцеї дiяв творчий колектив вокально-танцювального ансамбля, гуртка художньої самодiяльності лiцея у складi: Шмагель Дiани, Федоренко Юлiї, Пiшта Катерини, Боднюк Валерiї, Сергєєвої Наталiї. I ось 27.04.2018 року дiвчата в останнiй раз вийшли на сцену рiдного лiцея, так, як 615 група в якiй навчалися дiвчата завершила навчання у лiцеї. Пiд час урочистостей з нагоди святкування випуску 615 групи у виконанні дiвчат пролунали пiсні "Вчителько моя"," Мамо","А ми бажаемо добра". Дякуємо Вам, дiвчата, як завжди за блискучий виступ, а також ми вдячні Вам за професiйні здобутки та високі результати у обласних конкурсах, фестивалях на протязі Вашого навчання у лiцеї.

   МИ ПАМ'ЯТАЄМО ЗАВЖДИ, 26 КВIТНЯ 1986 РОКУ.  Пiд таким гаслом, дiвчатами гурткiвцями вiйськово-патрiотичного гуртка лiцея "Нiхто крiм нас", у складi:Кононенко Анни, Ковпенко Оксани, Лисенко Дар'ї, Кiзлюк Анастасiї та Бiлокобили Алiни протягом 24 та 25 квiтня 2018 року було розроблено та виготовлено фото-пано "Трагедiя Чорнобиля" та комплект плакатiв "Чорна бiль України", приурочені до 32 рiчниці трагедiї на Чонобильськiй АЕС, яку вiдзначають в Украiні 26 квiтня 2018 року.24 квiтня 2018 року пiд час виступу творчих колективiв художньої самодiяльності учбових закладiв профтехосвiти області в ході Профорiнтацiйного заходу "Живи і працюй на Херсонщинi", який проводив обласний центр зайнятості. Вiд нашого лiцея с пiснею "Украiно моя" виступила Алiна Бiлокобила.МИ ЗАВЖДИ РАЗОМ! З нагоди вiдзначення 23.04.2018 року четвертої рiчниці створення 17 ОМПБ, колективом учнiв гуртка вiйськово-патрiотичного виховання "Нiхто крiм нас" та волонтерського загону лiцея "Милосердя" протягом тижня, з 13 по 20 квiтня, були пiдготовлені святкові подарунки (малюнки, обереги-талiсмани, побажання) для особового складу кожного з пiдроздiлiв наших Хрещених 17 ОМПБ. А завдяки координатору волонтерської органiзацii "Ангелы добра" м.Херсон Наталі Бреус наші Хрещені 17 ОМПБ отримають подарунки своєчасно - 23 квiтня. Зi святом Вас, наш 17 БАТ! Дякуємо Вам за мужнiсть! Нехай Ангел Господнiй завжди буде з Вами!

    5 квiтня 2018 року дiвчата нашого лiцею, члени гуртка  художньої самодiяльностi у складі Войченко Карини, Нерестенко Валентини, Маковецької Ольги, Козак Валентини, Овсянiкової Анастасiї, Резнiченко Надiї та Прийми Дiани пiд керiвництвом Царюченка В.I та Мамчур Ю.Т. взяли участь у обласному фестивалі театрiв дитячої та юнацької моди "Силует" у двох номiнацiях: театральна колекцiя та колекцiя вечiрнього вбрання. Костюми для участі у фестивалі дiвчата виготовили власноруч. За кiлькiстю отриманих балiв наші дiвчата нагороджені 2 дипломами - 3 ступеня і кубком за колекцiю одягу "Восход" та " Мрiя" Молодці! Так тримати!

   

   

 22 березня 2018 року наш ліцей радо продовжив  у своїй актовій залі щорічний огляд-конкурс художньої творчості «Надія-Молодість-Майбутнє» серед учнівської молоді професійно-технічно освіти Херсонської області. Святково прикрашена актова зала, ведучі радо вітали всіх учасників та глядачів огляду-конкурсу. Тематичні прологи, вдало підібрані підводки до номерів додавали урочистості заходу. Атмосферу свята в актовій залі ліцею створили учасники творчих колективів з гуртків художньої самодіяльності ліцею. Святкова, радісна обстановка у цей день не залишила байдужими нікого: ні викладачів, ні працівників, ні учнів, ні членів журі.

    

   Участь ліцеїстів в обласному конкурсі «Сувенір»

          Вiтаємо дiвчат нашого лiцею Ольгу Маковецьку -816 група та Надiю Резнiченко -3 група , якi здобули перемогу 1 та 2 мiсця за свої творчі роботи "Мiй  бешкетник Кузя" та "Хазяiн кухнi"в номiнацiї "Сувенiр" обласному конкурсi, виставки "Пригоди веселого кота" серед учнiв закладiв середньої, позашкiльної та професiйної освiти Херсонської областi, який проходив з 15 лютого по 12 березня цього року. Керiвники творчих робiт наших дiвчат - Царюченко В.I та Гостинцева Т.О. Перемога - перемогою, а дiвчата зі своїми керiвниками знову працюють над новими проектами робiт до наступного обласного конкурсу "Смiється Писанка у всiй своїй красi",який розпочинається вже з 19 березня, тож творчого Вам успiху дiвчата та перемоги.

       

        Літературно-мистецький захід «Тарас Шевченко в англомовному світі»

        7 березня 2018 року  зі студентами 816 та 216 груп був проведений літературно-мистецький захід «Тарас Шевченко в англомовному світі».

        Під час заходу студенти  816 групи - Денис Дігалов, Лілія Матіос, Анастасія Микитась, а також студентка 216 групи Ірина Ткаченко з почуттям гордості за свою Батьківщину, за Великого Кобзаря – генія українського народу, художника, національного барада України продекламували переклади відомих творів Т.Г.Шевченка англійською мовою та ознайомили присутніх із впливом поезії Т.Г.Шевченка за кордоном, а саме в  англомовних країнах Великої Британії, США, Канаді.  Учасники заходу ознайомилися з перекладачами Шевченкіани, такими як: Е.Л.Войніч, Віра Річ, Онуфрій Івах, Джон Вір, які доносили Тарасове слово до англомовного читача, а також переглянули відеоролик        " Гордість України - Тарас Шевченко".

    

     09.02.2018 року  колектив художньої самодіяльності лiцею "Сонячні переясла", керiвник якого Царюченко В.I, прийняли участь у другому щорiчному обласному конкурсi нацiонально-патрiотичної пiсні  "Пiсенний калейдоскоп" серед професійно-технічних закладів освіти Херсонської області. Всього у конкурсi прийняло участь 25 номiнантiв з 8 навчальних професійно-технічних закладів.

За результатами конкурсу колектив ліцею "Сонячні переясла", а саме Мельник Владислава, Войченко Карина, Щербина Юлiя,  Ганна Кононенко, Анастасiя Леонова та Алiна Білокобила отримали 4 медалі,1 кубок, диплом третього ступеня-3, другого ступеня-3. Щиро вiтаємо наших дiвчат з перемогою і бажаємо творчих успiхiв в подальшому.

       
19 сiчня 2018 року на Водохрещення в останiй день святкування новорiчних свят, колектив художньої самодiяльності лiцею "Сонячні переясла", керiвник Царюченко В.I., приймали участь у першому щорiчному обласному фестивалю-конкурсу фольклорного мистецтва "Україна колядує" серед учнiв загальної середньої, позашкiльної та професiйної освiти Херсонської області. Всього у фестивалі - конкурсу приймали участь 21 творчий колектив. Наш колектив "Сонячні переясла" жюрі конкурсу нагородило Дипломом ІІІ ступеня та вручило 5 запрошень на участь у Мiжнародному фестивалi дитячої творчості "Скадовськ збирає друзiв" у червні 2018 року. Тож бажаємо нашому творчому колективу "Сонячні переясла" успiхiв, добре пiдготуватися та здобути перемогу в червні 2018 у Скадовську.

   

   Танцювальний гурток «E-Motions» після чергового виступу з незрівнянно веселою композицією «Перепетуля». Учні не виходять зі сценічного образу навіть після концерту.

Дівчата з танцювального гуртка «E-Motions» завжди запалюють зал! Наші зірочки: Пішта Катерина, Федоренко Юлія, Боднюк Валерія та Сєргєєва Наталка. Танець «Juicy Wiggle» ніколи не набридне ні глядачам, ні самим дівчатам.

 

Підготовка до концерту – кропітка робота, але час для фотосесії завжди знайдеться. Запальні дівчата з танцювального гуртка «E-Motions» перед концертом до Дня вчителя.

    

Вхід на сайт
Ми в мережі
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Корисна інформація
Пошук

Copyright MyCorp © 2021
uCoz