П`ятниця, 24.09.2021, 23:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Херсонський професійний ліцей харчової промисловості

Меню сайту
Сайт живе
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виховна робота

 



 



21.04.21 р. учні ХПЛХП взяли участь у загально - системній ерудит-грі "Життя в стилі ЕКО" до Всесвітнього дня матері-Землі



   



    







19.04.2021 р. Павловська Людмила Олександрівна, психолог Клініки дружньої до молоді, провела тренінг для учнів І курсу на тему "Профілактика булінгу".



    



    







15.04.2021 р. учні ХПЛХП взяли участь у заході до Дня інформації "Зірковий математичний час: цікаві історії з життя видатних математиків", проведеного спільно з бібліотекою-філією № 11.



    







12.04.2021р. для учнів ХПЛХП проведено лекцію "Профілактика інфекцій, що передаются статевим шляхом". Як завжди, цікаво і доступно зі здобувачами попрацювала психолог Клініки дружньої до молоді Павловська Людмила Олександрівна.



    







08.04.2021 р. для учнів ХПЛХП проведено профілактичну бесіду з питань зловживання ПАВ представником Херсонської філії ТС "Міжнародна Антинаркотична Асоціація", Артем'євим Антоном.



    







01.04.2021 р. у Херсонському професійному ліцеї харчової промисловості пройшла зустріч із випускницею ХПЛХП, бронзовою призеркою Чемпіонату України з боксу до 22 років 2020-2021, Л. Окшою. Пишаємось своїми чемпіонами!!!



  





  







18.03.2021 року здобувачі освіти ХПЛХП взяли участь у виховному заході до Дня добровольця "У нашій пам'яті вони завжди живі", проведеному спільно з бібліотекою-філією № 11



   



    







15.03.2021 р. в ліцеї харчової промисловості відбулася відео - лекція "Профілактика ІПСШ", яку провела психолог Клініки дружньої до молоді Павловська Людмила Олександрівна.



    



 







11.03.2021 р. учні Херсонського професійного ліцею харчової промисловості відвідали віртуальну виставку до Всесвітнього дня письменника "Мольфара українського слова - Дара Корній"



    



 






Протягом першого тижня березня у бібліотеці ХПЛХП проходила виставка творів Тараса Шевченка, яку відвідали учні різних груп.



    



 







10.03.2021 р. учні Херсонського професійного ліцею харчової промисловості взяли участь у заключній вікторині ювілейного флеш - беку "Обернуся в легенду" до 150-річчя з дня народження Лесі Українки.



  







04.03.2021 учні ХПЛХП привітали жінок зі Святом Весни, створили святковий настрій і подарували приємні емоції.



    



    







Профорієнтація триває! 03.02.2021 р. ліцей відвідали учні 9-х класів ЗЗСО м. Херсон. Заступник директора з ВР Калініченко Н.В. та майстер виробничого навчання з професії "Контролер харчової продукції, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу" Черната Л.В. ознайомили гостей з  професіями та перспективами навчального закладу.





  









26.02.2021 у ліцеї відбулась профорієнтаційна бесіда для випускників ХПЛХП, яку провів представник Окремого регіонального Центру комплектування Державної прикордонної служби України.



    ​​​​​​







25.02.2021 учні ліцею і вихованці гуртка образотворчого мистецтва "Розпис по дереву" підготували і надіслали роботи на Всеукраїнський конкурс до 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Працювали із задоволенням, чекаємо результатів!



    







23.02.2021 для здобувачів освіти ХПЛХП проведений тренінг "Концепція хімічної залежності" волонтером Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, Романом Черкаловим.



    



   







16.02.2021 здобувачі освіти ХПЛХП відвідали виховний захід, проведений у бібліотеці - філії № 11 "Ювілейний флеш-бек до Дня народження Лесі Українки" Обернуся в легенду "".



    



  





12.02.2021 року в ліцеї пройшов розважальний захід до дня Святого Валентина, проведений спільно бібліотекарем ХПЛХП і бібліотекою - філією № 11  "Кохання чарує світ".



    



   







11.02.2021 р. в нашому ліцеї відбувся поздоровчий захід, присвячений Дню святого Валентина, а також конкурс «Міс ліцей 2021».



В конкурсі прийняли участь ліцеїстки 320, 520,819,820, 920 груп.

Переможницею конкурсу «Міс ліцей» стала учениця 920 Гр Пилипенко Анастасія (майстер в/н Дремлюк Л.І., Волощук С.Ю.). 

Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів, гарного настрою і цікавих уроків.



Проводилися конкурси:

- Візитна картка

- Ерудит

- Вправні ручки

- Юна флористика

- Інтелектуальний конкурс

- Показ колекції одягу 

- Талант



 



   



    



  



   







09.02.2021 р. для здобувачів освіти Херсонського професвйного ліцею харчової промисловості було проведено профілактичне заняття  "Булінг як явище в учнівському середовищі", яке підготували практичний психолог Швецова О.В. та соціальний педагог Журавльова Н.В.



  



  



 







08.02.2021 р. учні Херсонського професвйного ліцею харчової промисловості взяли участь у тренінгу, тема якого: "Репродуктивне здоров'я, профілактика ВІЛ/СНІД, ЗПСШ", тема семінару: "Профілактика наркоманії". Провела захід тренер-психолог Клініки дружньої до молоді дітячого відділення полікліники № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є. Карабелеша" Павловська Людмила Олександрівна.



    



  



 



 







22.01.2021 р. здобувачі освіти Херсонського професвйного ліцею харчової промисловості доєдналися до загально-системного флешмобу до Дня Соборності України "Ланцюг єдності", спільно з бібліотекою - філією № 11.













НАКАЗ № 174   від 11.12.2020 р.  «Про заборону використання наркотичних речовин здобувачами освіти ХПЛХП, опрацювання та використання під час виховних годин лекційного матеріалу «Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів»»



Лекція.  Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів



 



 







02.12.2020 р. в ліцеї харчової промисловості пройшов виховний захід у молодіжному форматі "Знайти себе неможливо, себе можна тільки створити" за участю здобувачів освіти І курсів. Захід провели співробітники бібліотек ім.Лесі Українки та бібліотеки - філії№ 11.



    



  



 



 



 







13.10.20 р. Херсонською обласною бібліотекаю ім. О.Гончара був проведений захід до Дня українського козацтва у вигляді лекції - презентації, учні ХПЛХП із задоволенем поринули в історію рідного краю.



   







12.10.2020 р. в ліцеї була проведена посвята в професію "Контролер харчової продукції (виробництво фруктових та овочевих консервів), лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу" (групи 820, 920, майстри в/н Шаповалова С.Г., Дремлюк Л.І.)



   



 



 







08.10.2020 р. у ліцеї харчової промисловості пройшов виховний захід на тему: "Життя - найвища цінність", в якому взяли участь здобувачі освіти з професії "Контролер харчової продукції (виробництво фруктових та овочевих консервів), лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу" (групи 518, 520, майстри в/н Васечкіна Л.К., Кузнєцова О.В.)



   



   



 







29.09.20 р. Здобувачі освіти Херсонського професійного ліцею харчової промисловості взяли участь у заході, який присвячений Всесвітньому дню туризму, "Невідомий Херсрн у Херсоні", "Чи знаєшь ти свій рідний край?", який провели для учнів співробітники бібліотеки - філії №11 спільно з бібліотекарем ліцею Туманенко Л.О.



    



 







05.02.2020 н.р. у Херсонському професійному ліцеї харчової промисловості пройшов виховний захід для учнів 818 гр. (професія "Контролер харчової продукції, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу") "Не хочу вчитись - хочу одружитись", який провели майстри виробничого навчання К.М.Четвергова та В.О.Живиця.  Учні активно брали участь у цікавих конкурсах і завданнях, жваво працювали протягом усього заходу.



     



      



   



 







14.02.2020 р. у Херсонському професійному ліцеї харчової промисловості відбулось свято-конкурс до дня усіх Закоханих, на якому глядачі обрали  самих активних і позитивних Валентина і Валентину, і всі присутні отримали у святковий день відповідні емоції і гарний настрій.



   



   



   



   



 



 



 







13.02.2020 р. з учнями ХПЛХП проводили виховну роботу представники Міжнародного інституту вивчення Біблії Балюк Олена і Хайнус Анастасія, які запропонували для перегляду цікаву презентацію історії появи свята Св. Валентина.



  



  



 







12.02.2020 р. Херсонський професійний ліцей харчової промисловості відвідав з метою профорієнтації О.В.Дудчик - старший офіцер відділення з добору по Херсонській області Окремого регіонального центру з комплектування ДПСУ.



    







07.02.2020 р. учні Херсонського професійного ліцею харчової промисловості відвідали бібліотеку-філію - 11 і взяли у заході до дня пам'яті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна). Як завжди, на заході була приємна, дружня атмосфера і цікава презентація творчого життя Кузьми.



.  



.  







20.01 2020 р. учні ХПЛХП взяли участь у заході пам'яті, присвяченому Дню захисників Донецького аеропорту (концерт - реквієм "Лицарі небесних обладунків"), який проходив у Херсонському музичному училищі.



   



    



    



     







14.01.2020 н.р. учні ХПЛХП взяли участь у творчій зустрічі з поетесою, писменницею, журналісткою Ганною Василівною Гороженко, яка презентувала свій новий історико-пригодницький роман "Воля Ізабелли". Захід проходив в обласній бібліотеці ім. О. Гончара, і запам'ятався учням живим спілкуванням з автором роману, цікавою презентацією і фотосесією з гостями.



   



      



    



 



 







20.12.19 р. учні Херсонського професійного ліцею харчової промисловості (керівник гуртка Калініченко Н.В.) взяли участь у щорічному обласному конкурсі креативного вуличного мистецтва "Креативна ялинка", який проходив на базі Херсонського державного будинку художньої творчості, і отримали диплом І-го ступеня. Дякуємо організаторам за можливість проявляти творчий потенціал і креативність учнів у виготовленні новорічних виробів і позмагатись з такими ж креативними командами.



      



      







19.12.19 р. у Херсонському професійному ліцеї харчової промисловості, група 519, Оразбаєва Марина (керівник гуртка Гримаковська С.А.) взяла участь у щорічному обласному конкурсі вокального мистецтва "Пісенний калейдоскоп", який проходив на базі Херсонського державного будинку художньої творчості. Вітаємо учасницю з дебютом!



   







19.12.19 р. у Херсонському професійному ліцеї харчової промисловості  пройшов святковий новорічний захід, який підготувала художній керівник Гримаковська С.А.



      



     



 







09.12.19 р. майстер виробничого навчання з професії «Контролер харчової продукції, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу» Черната Л.В. провела виховну годину "Я і мої права" для учнів 819 групи.



     







13.12.2019 р. у Херсонському професійному ліцеї харчової промисловості відбулося свято Випускного у групі 8-а з професії «Контролер харчової продукції, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу», майстер в/н Дремлюк Л.І.. Багато теплих слів, щирі вітання і нагороди у вигляді дипломів, подяк і грамот - саме такою була атмосфера свята. 



      



       



     



      



 



 



 







13.12.2019 р. учні ХПЛХП взяли участь у заході, який провели представники християнської організації і ознайомили ліцеїстів групи 819 з історією виникнення Різдва, традиціями його святкування. Як завжди, спілкування було цікавим і корисним.



    



    



 



 









30 листопада 2019 року у Херсонській гімназії №3 відбувся 20-й обласний конкурс майстрів художнього читання "Наша земля - Україна", який проводиться Херсонським державним будинком художньої творчості.

Своїми виступами та подарованими нам емоціями діти ще раз довели, що наш край не біднішає талантами та вселили віру у світле майбутнє. Від нашого ліцею приймали участь такі лицеїсти як Луценко Настя, Довгопол Настя та Аніскіна Олександра. Дівчата зайняли дипломи 2 та 3 ступенів та ЗІРОЧКИ!!!! (маленьких Оскарів).

Керівник Гримаковська С.А. 



Вітаємо нас!!!! Вітаємо переможців!!!



      



         







27.11.2017 р. учні ХПЛХП взяли участь у тренінгу, тема якого: "Репродуктивне здоров'я, профілактика ВІЛ/СНІД, ЗПСШ", тема семінару: "Профілактика норкоманії". Провела захід тренер-психолог Клініки дружньої до молоді дітячого відділення поліклініки № 2 КНП "Херсонська  міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша" Павловська Людмила Олександрівна.



   



  



 







14.11.2019 р. керівники гуртків ХПЛХП взяли участь у обласному семінарі для керівників театральних гуртків міста і області, який проходив на базі Херсонського державного будинку художньої творчості. Цікаві майстер-класи, практичні поради фахівців і театральні вистави - це не тільки корисна інформація, а й позитивні емоції, яскраві враження, якими керівники ділитимуться зі своїми вихованцями.



      



      



 







12.11.2019 р. учні I-ll курсів ХПЛХП взяли участь у тренінгу, тема якого: "Репродуктивне здоров'я, профілактика ВІЛ/СНІД, ЗПСШ", тема семінару: " Профілактика наркоманії". Провела захід тренер - психолог Клініки дружньої до молоді дитячого відділення поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Павловська Людмила Олександрівна.



       







11.11.2019 р. учні групи 818, професія "Контролер харчової продукції, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу"  взяли участь у заході до Дня української писемності і мови "Перлина душі - твоя мова і слово", який проводила викладач української мови та літератури Базиченко В.В.



   



   







30.10.2019 р. до учнів Херсонського професійного ліцею харчової промисловості завітав фахівець із соціальної роботи Херсонського міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Булка Віктор Юрійович з метою проведення бесіди - лекції щодо булінгу серед учнівської молоді. Учні мали можливість ознайомитися з причинами та прикладами булінгу, його типів, видів та різноманітних проявів, брали участь у обговоренні профілактики булінгу та видів покарань для неповнолітніх. Віктор запропонував бажаючим передивитися презентацію на задану тему.



    



    



 







29.10.2019 р. у Херсонському професійному ліцеї харчової промисловості пройшов виховний захід у вигляді інтелектуальної гри "Гідні бути українцями", в якому взяли участь учні груп 8, 8-а, 817 з професії "Контролер харчової продукції, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу". Учасники гри змагалися у різних категоріях конкурсу, дізнавались про видатних українців, історію рідного краю, особливості національних традицій та культури України. Переможці і учасники  отримали солодощі.



    



    







Сьогодні, 28.10.2019 р. наша країна відзначає річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Учні ліцею харчової промисловості (група 518, професія "Тістороб. Пекар", майстер виробничого навчання Васечкіна Л. К.) спільно з вихованцями Херсонської спеціалізованої школи №2 (група учнів молодших класів "Янголи добра", керівник Колокот Марина Борисівна) відвідали з благодійною акцією Херсонський військовий госпіталь. Пацієнти закладу не приховували свої почуття і щиро дякували гостей за привітання, малюнки і свіжу випічку. Натомість учні отримали гарні емоції, теплі слова від ветеранів і бажання надалі співпрацювати з госпіталем.





    



    



  

Вхід на сайт
Ми в мережі
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Корисна інформація
Пошук

Copyright MyCorp © 2021
uCoz